.

.

18#бела Двојно шеќер торта жица 23 DIY свадба цвет жица 30pieces Бели со жица за поддршка

18бела Двојно шеќер торта жица 23 DIY свадба цвет жица 30pieces Бели со жица за поддршка

DEN 484.80
Од стока


[Size] : 18#
[Боја] : бела или зелена
[Должина] : 60cm
[должина] : 23"
[количество] : 30pieces
опис :
Поголем број на пофини жица.на повеќе флексибилни жица е.
Се намали колку што е потребно со жица секачи.
Цветни на жици се користат за да продолжите и поддршка произлегува. Можете да ги користите за да виси венци од страна на обликувањето на нив во циклуси. Совршен за обезбедување флорални материјал да венци и форми. Користење со свежи, сушени или свила флорални материјали за да се создаде убава аранжмани за вашиот дом. Не само за флорални употреба, обидете се со користење на занает и дома или проекти.

R

Додатоци на производи