.

.

10PCS Мулти Дизајн Дрво, Железо Жица Мемо Клип Поставен за држачот на Дрво Занает Фигурини Минијатури

10PCS Мулти Дизајн Дрво, Железо Жица Мемо Клип Поставен за држачот на Дрво Занает Фигурини Минијатури

DEN 789.60
Од стока


Добредојдовте на Нашата Продавница!
~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~
1.Материјал : Дрво + Железо Жица
2.Големина : Кол. 4cm x H 5cm
3.Боја : Дрво боја
4.Количина : 10pcs
За Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање. Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку е-Мејл или Trade Manager.
Превозот Услови
Ве молиме оставете ги вашите точна адреса. Ние не може да се провери со вас пред породувањето.
Ние ќе испрати цел 1-4 дена по потврдување на уплатата.
Слободен испорака на нарачки сите ќе се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака е за 14-25 дена да повеќето дестинации. И таму можеби малку доцнење во празници. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days.
Кога цел износ повеќе од US$300, ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободни . Тоа обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух Mail
Таму не е опција од кина пост во многу земји, на сајтот, всушност, тоа може да отиде на било кое место на светот.
Ако видите овој превозот компанијата не ги достави до избраната земја/регион кога ќе го поставите цел, ве Молиме да ни оставите порака и ние ќе го промени тоа да ЕМС со иста цена, но испрати од кина пост.
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете! : )
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Повод:
Шема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
12A649
Бренд Име:
icraft
Материјал:
Дрво;Дрвени
Големина:
S
Големина:
4x5cm
R

Додатоци на производи