.

.

INC30 Муслимански карактеристики на големо рачно изработени покана за роденден картички хартија свадба картички покана

INC30 Муслимански карактеристики на големо рачно изработени покана за роденден картички хартија свадба картички

DEN 3312.00
Од стока

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Имаме воспоставено долгорочни деловни односи со нашите клиенти во глобалниот пазар, особено во Европа, Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и Јужна Африка. Заради добар квалитет и одлична услуга по продажбата, нашите производи добивате топло добредојде во светот. Кажете ни за вашите барања.
П : Може ли да изберете само нешто што е потребно?
A : Да, можете да изберете да се купи покана карта, покана инсерти, забулвам e , лента или тока. И ние обезбеди обработка на услуги.
Палета На Производи
Имаме разни видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, место картички, филц coster и така натаму.00 /многу US $ 75.00 /многу
. Само чека за вас!
INC30 Муслимански карактеристики на големо рачно изработени покана за роденден картички хартија свадба картички покана
Вметнете примерок
NIELSEN картичка примерок
Плик со печат
Печатени Бои : 1-Боја за Печатење, 2-Бои за Печатење, 3-Бои за Печатење, 4-Бои за Печатење и повеќе
Oiginal Бои : бела,црна,црвена,розева,виолетова,крем,јоргованот,сребро,кафе,златна,зелена,сина, кафена,итн
Пакување&испорака
Ние обично го користите стандардното извезуваат картон случај за пакување, и, исто така, може да пакет acording на клиентите барања . Нашето производство способност е силен, и може да ја испорача стоката во времето.
П : Може ли да има и други објекти за да одговара на мојата покана?
A : Да, ние сме ви благодариме картичка, NIELSEN картичка, menu (мени) картичката, информации картичка, место картичка и така натаму.
Логото
Бесплатни лого дизајн.
MOQ
100sets/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
INC30 Муслимански карактеристики на големо рачно изработени покана за роденден картички хартија свадба картички покана
Спецификација
Точка Име
INC030
Големина
12.
Време На Испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество. И вие исто така може да прилагодено ize големина. Мешани бои се ок . Секако, ние го поздравуваме вашиот дизајн! Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања. Клиентот логоа се достапни.00 /многу US $ 75. е еден од професионални производители на хартија занаети во Кина.
П : Дали ви обезбеди кориснички услуги?
A : се разбира, ние сме професионални дизајнери, тие може да дизајн за вас според вашите
дизајн цртање или слики.
Ние усвојување на високо квалитетни хартија како суровина, и користење на современа опрема tomake занаетите.
П : Може ли да изберете боја и да се прилагодите големина на поканата картички?
A : Да, можете да изберете боја од нашите боја картичка.00 /многу US $ 78.
Ние може да понуди два вида на условите за испорака :
1)со авион , кој е костим за итни и мали цел
2) од страна на морето , која е костим за големи цел.
Обично нашите води време е 2-5 работни дена , се разбира тоа зависи од количината на конечната цел. Ние сме специјализирани во хартија cupcake wrappers/сопствениците, свадба кутии, подарок кутии, Божиќ украси, занает кутии, сечење дрво и гравирање дела и така натаму.5 инчи
Вклучуваат
покана картичка, исклучете бел плик, надвор бели празни внатрешна хартија и заптивки
Дополнителна Декорација
р ibbon, кристал и тока, дополнителни трошоци
Материјал
250g бисер хартија, 250g, 230g и 180g боја на хартија или 230g dermatoglyph хартија(повеќе различни видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
Пакување
25 компјутери/opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách. Ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
Се надевам дека тоа корисни за вас. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе.
П : Каков вид на превозот метод може да ви понуди?
A : Ние може да понуди DHL, EMS, Fedex, Aramex, ТНТ и така натаму.

R

Додатоци на производи