.

.

Бесплатен превозот 36pcs/многу АА Батерија управувана Супер Бела LED вазна база светлина за свадба партија декорација како настан партија материјали

Бесплатен превозот 36pcs/многу АА Батерија управувана Супер Бела LED вазна база светлина за свадба партија

DEN 9360.00
Од стока


Бела или Црна , ве молиме да изберете, ви Благодарам!!!
Бесплатен превозот 36pcs/многу АА Батерија управувана Супер Бела LED вазна база светлина за свадба партија декорација како настан партија материјали
Спецификација за производ : Опис : 4" ПРЕДВОДЕНА E-Luminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Функција : Излизгајте го прекинувачот ЗА вклучување/Исклучување покрај единица Батерија : 3 X AA (не се вклучени),трае повеќе од 48 Hrs Материјал : ABS Телото + ЕВА Мат на врвот Производ Големина : Ø100mm*H 25 мм (Ш 4"*H1") Производ Тежина : 72.5 грама
Одличен нов објект за да го подобрите изгледот на било табела оркестарот со Батеријата Светлина Плоча.
Само светне аранжман од под. Освен за трошоци со тоа што не има да се купи батерија една системот, ако планирате за користење на тоа неколку пати, или ако сакате да ги користите преку само место во нови батерии, без наплата време е потребно. Или да се купи акумулатори и потоа ги користат одново и одново.
Само притиснете го копчето за мали копче од страна за да се вклучи-исклучи. Ќе останат осветлена од 48+ часа силна. Лесно може да се одржи 25 фунти. Аранжманот не се вклучени.
Пакет се Вклучени : 36 x 4inch LED Светло База
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

R

Додатоци на производи