.

.

160pcs Запечатување Kraft Хартија Налепници Рачно изработени Kraft Налепница, Cookie/Торта/Подарок Labels Налепници Кујна Слатки Партија Печат Налепница

160pcs Запечатување Kraft Хартија Налепници Рачно изработени Kraft Налепница, Cookie/Торта/Подарок Labels Налепници

DEN 110.00
DEN 172.80
-36 %
Од стока


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.
Kraft Рачно Изработени Запечатување налепница
160pcs по многу
^^
Kraft Рачно Изработени Печат Налепници ,
Спецификација :
Материјал : Висок Квалитет adhieve налепница
Големина : 1pcs налепница 2.76" x 0.59" (7 x 1,5 см)
Печатење : Црна
Пакување : 160pcs/opp во балон плик
Постои 16pcs налепници по лист и 10 листови во еден многу.
Ве молиме да се напомене дека цената е за 160 компјутери една многу!!!

R

Додатоци на производи