.

.

Свадба Покана Примерок Цел (ups-от. fedex. Курирската служба DHL.DPEX.)

Свадба Покана Примерок Цел (ups-от. fedex. Курирската служба DHL.DPEX.)

DEN 2688.00
Од стока


Примерок цел : Прво, ве молам да ми кажете на дизајн ви се допаѓа. Примерокот е испратен од страна на курирската служба DHL.(времето е 4-5days) Ако примерокот не е итно за вас, ние исто така може да брод од страна на кина пост : 13-16(времето е 20-40days) Откако ќе ги нарачате,ве молиме испратете ни го вашиот текст, ние ќе се прилагодите за вас.

боја:
хартија покана, свила кутија покана
Бренд Име:
Carahandmade
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Стил:
Фестивали
празник:
Роденден,Свадба
Број На Модел На:
примерок
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка
R

Додатоци на производи