.

.

бесплатен превозот рачно изработени украсни коњ украс коњ horned еднорог коњ

бесплатен превозот рачно изработени украсни коњ украс коњ horned еднорог коњ

DEN 908.00
DEN 1032.00
-12 %
Од стока


1. Име : вештачки животинско занает horned еднорог коњ
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински коњ
4. добар дар и украс
5.Големина : 18x18cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

R

Додатоци на производи