.

.

100pcs kraft хартија 10ml да 30ml масло пакување кутија Козметика шише пакување кутија кармин кутија за пакување

100pcs kraft хартија 10ml да 30ml масло пакување кутија Козметика шише пакување кутија кармин кутија за пакување

DEN 936.00
DEN 985.92
-5 %
Од стока

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кутија, кутија за накит. Материјал : Висок квалитет на kraft хартија answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот. Што треба да се свитка нив самите!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

R

Додатоци на производи