.

.

50pcs/многу 18x26cm пакување на храна хартиени кеси со прозорецот торба за пакување визуелна kraft хартиена кеса zip заклучување торба бесплатен превозот

50pcs/многу 18x26cm пакување на храна хартиени кеси со прозорецот торба за пакување визуелна kraft хартиена

DEN 972.00
DEN 1056.00
-8 %
Од стока


Пакување на храна хартиени кеси со прозорецот
Големина : Висока : 26cm, ширина : 18cm, база ширина : 4.5 cm Дебелина : 0.12 mm (еден) Превозот :
а. Ние брод на производите од UPS-от, EMS, DHL, Fedex, DPEX, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail
б. Време на испорака
1. UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично трае околу 7 работни денови кои зависат од вашата земја
2. Кина Пост Воздух Пошта обично трае 15-45 дена во вашата земја.
3. Ве молиме да се разбере што можеме?т контрола на транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.
Услови на Продажба :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а. На Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон и ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот?s цена (со исклучок на превозот и трошоците за).

R

Додатоци на производи