.

.

12457 CMAM-ANATOMY19 Десктоп Мали Машки Карлицата Модел Средината на sagittal Дел со Простатата за Доктор Подарок

12457 CMAM-ANATOMY19 Десктоп Мали Машки Карлицата Модел Средината на sagittal Дел со Простатата за Доктор Подарок

DEN 2639.52
Од стока

, овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите.
ние се побара aliexpress систем помогне да чистење на страницата за да ги украдат нашите слики да се продаваат лажни продавници, ние ќе обезбедиме 2%попуст како награда за информаторите. Образованието картичка покажува три фази на простата, вклучувајќи нормално и бенигна хипертрофија.28~Октомври. Производителите понекогаш се прилагоди на податоци , непријатности известени поединечно .
ви благодариме за вашата помош повторно. CMAM-ANATOMY19 Десктоп Мали Машки Карлицата Модел Средината на sagittal Дел со Простатата за Доктор Подарок
1/2 Живот Големина Машки Карлицата Модел со Простата, Намалена големина, средината-sagittal дел покажува анатомија на карлицата и ткиво од тестис, вклучува една нормална големина на простата.)
* Здраво Клиенти од Чиле :
Ве молиме, напишете ја вашата CNPJ / JPF при донесувањето на плаќање. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување. Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот. 5star позитивни повратни информации со купувачот се покаже, ќе добие 2%исклучување, како попуст за следна цел!
тоа ќе ви помогне да добиете вашиот парцела побрзо!
Уживајте во вашата шопинг тука!
CMAM-ANATOMY19 Десктоп Мали Машки Карлицата Модел Средината на sagittal Дел со Простатата за Доктор Подарок Кина Медицински Анатомски Модел
Кина Медицински Анатомски Модел - Aliexpress Продавница Бр 316880, ние се отвори во Септември. Секој вид преовладува. CMAM-ANATOMY19 Десктоп Мали Машки Карлицата Модел Средината на sagittal Дел со Простатата за Доктор Подарок
Превозот Метод & Рок
1.8) ќе наредени една по една по Октомври. Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите. (Превозникот треба да го исчистите обичаи.6, 2011 тука.
бидејќи формата на моделот нерегуларни, ќе има маргина на грешка во прирачникот за мерење.5 X живот големина
Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост. Слики и описи се за повикување само . Времето поминато на истражување на нови производни линии е во голема мера под влијание од страна на професионалци сме се сретнале низ целиот свет. РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел ANATOMY17 Сперматогенезата ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот ANATOMY27 Јајниците Структура - 2 Делови ANATOMY29 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи ANATOMY30 Женски Катетер Модел UROLOGY07 Нормално и Болни Простата UROLOGY09 ткиво од тестис, 3.
Неправилни / со база или стојат производи, големината опис ќе се разликуваат. со почит,
Сузан Ву / Директор
=======================================================================================
Attatention за Посебни Барање за Русија / Чиле / Бразил Клиенти :
* Здраво Клиенти од руски :
Ве молиме, напишете вашето име и презиме при донесувањето на плаќање.

R

Додатоци на производи