.

.

12439 CMAM-ANATOMY01 Живот Големина Машки Карлицата Дел Анатомски Модел, на 4 Дела, Машки/Женски Модели > Карлицата Модели

12439 CMAM-ANATOMY01 Живот Големина Машки Карлицата Дел Анатомски Модел, на 4 Дела, Машки/Женски Модели > Карлицата

DEN 4943.52
Од стока

Вклучувајќи го и genitalia и надворешни genitalia на два дела. Изработка на сигурни дека производот ќе го добиете ќе ви помогнат сега и во иднина, без разлика дали тоа да биде во учењето фази на вашата кариера или како професионалец во областа на здравствената заштита.
бидејќи формата на моделот нерегуларни, ќе има маргина на грешка во прирачникот за мерење. Материјал : Еколошки пластика. (Превозникот треба да го исчистите обичаи.6, 2011 тука. CMAM-ANATOMY01 Живот Големина Машки Карлицата Дел Анатомски Модел, на 4 Дела, Анатомија Модели > Машки/Женски Модели > Карлицата Модели
Овој живот-големина модел , составен од четири дела. Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот.
ние се побара aliexpress систем помогне да чистење на страницата за да ги украдат нашите слики да се продаваат лажни продавници, ние ќе обезбедиме 2%попуст како награда за информаторите.8) ќе наредени една по една по Октомври.
ви благодариме за вашата помош повторно.5 X живот големина
Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост. Средната sagittal авион карличен анатомија , покажува внатрешната структура на машкиот репродуктивен и уринарниот систем карактеристики сите детали . (Руски Пост треба полно име за испорака., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите. Слики и описи се за повикување само . РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел ANATOMY17 Сперматогенезата ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот ANATOMY27 Јајниците Структура - 2 Делови ANATOMY29 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи ANATOMY30 Женски Катетер Модел UROLOGY07 Нормално и Болни Простата UROLOGY09 ткиво од тестис, 3. Обемното истражување помина во производ што е прикажано тука и ќе продолжи во сите нови прото-видови на иднината објавени модели. Нашиот главен производ : човечки скелет модел, човечки модел анатомија, huamn стоматолошки модел итн. Времето поминато на истражување на нови производни линии е во голема мера под влијание од страна на професионалци сме се сретнале низ целиот свет. Доведе/Никел,Кадмиум слободни. Ние се фокусираме на професионален човечки медицински анатомски модел на производство и извоз. Отстранлив делови видите на фотографијата. Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите. Секој вид преовладува. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Ние свечено изјавуваат : има само еден официјален продавница во сајт. Ние не прифати било кој квалитет и по-продажба на одговорност за купување на нашите производи во други продавници.)
Почитувани Клиенти :
ви благодариме за вашата цел и ве молиме целосна пополнете вашата точна адреса за испорака со пост код, мобилен телефон и личното име.

R

Додатоци на производи