.

.

12480 CMAM-HEART04 Човечкото Срце Анатомија Модел, Полн Живот Големина Зголемување, 4 Делови, Анатомија Модели > Срцето Модели

12480 CMAM-HEART04 Човечкото Срце Анатомија Модел, Полн Живот Големина Зголемување, 4 Делови, Анатомија Модели

DEN 4127.52
Од стока

Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, може да бидат царинските давачки поради некоја земја е царинската политика . Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот.42 HEART20 Микроскопски Човековите Мускулни Влакна Зголемување Анатомија US$174.58 HEART16 Микроскопски Артерија и Вена Dissection US$174.
Превозот Метод & Рок
1.42 HEART17 Микроскопски Мазните Мускули Зголемување Анатомија US$147.42 HEART18 Човековите Крвни Клетки Модел US$88. Времето поминато на истражување на нови производни линии е во голема мера под влијание од страна на професионалци сме се сретнале низ целиот свет. Моделот се состои од atrial , ventricular coronal делови и четири делови право atrial appendage , лево atrial и други компоненти, екранот : Atrial Ventricular Митралниот Трикуспидалниот Аортниот Белодробна вентил Детални излагања на анатомија на срцето , вкупно 59 делови на знаци Во оригиналниот модел на 1 : 1 основа , зголемување на atrial анатомија деконструкцијата , и левата и десната предкомора / комора може да ја отворите и да ја видите одредени внатрешни анатомски структури ., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите. Начин на плаќање & Термин во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард , QIWI, Western Union , Маестро дебитна картичка , Web Money и банкарски трансфер , Paypal. Секој вид преовладува.08 HEART15 Микроскопски Срцевиот Мускул Мобилен Зголемување Анатомија US$147.92 HEART14 Живот Големина Mediastinum Медицински Модел - 5 делови US$182.Откако овој
се случи, ве молиме да се направи царинење на себе.92 HEART13 Човековите Лимфниот Систем US$231.00 HEART08 Патолошки Артерија Вена Медицински Модел US$50. Производ Големина ( без да застане ) околу 20cm x 14cm x 17cm , За 28cm висина со штанд.75 HEART04 Човечкото Срце - 4 Делови, 2 X живот-големина US$76. Нашиот главен производ : човечки скелет модел, човечки модел анатомија, huamn стоматолошки модел итн. Доведе/Никел,Кадмиум слободни. Име на модел CMAM-HEART04 Човечкото Срце Анатомија Модел, 4-делови Бренд CMAM / Logo Модел на Услуги Материјал Напредни ПВЦ со Рачно Насликани Карактеристики поделен на 4 дела, 14cm x 17cm x 20cm, вкупно 28cm високо со застане.63 HEART07 4-Фаза пресек Артерија Анатомски Модел US$23. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако
одлагање да се случи поради одмор настани. Материјал : Еколошки пластика.71 HEART11 Гигант Срце - 4 Делови US$151.58 HEART02 Живот Големината на Срцето Анатомски Модел US$63.79 HEART09 Професионални Срцето Анатомија - 3 делови US$95. Обемното истражување помина во производ што е прикажано тука и ќе продолжи во сите нови прото-видови на иднината објавени модели. Ние се фокусираме на професионален човечки медицински анатомски модел на производство и извоз. Предност Точни анатомијата на човечкото око, модел детали добра Студија за Услуга за продажба на Мало, трговија на Големо Dropshipping Пакет Стандард за безбедност на извоз пакет - PPbag со природни кутија
СРЦЕТО И ЦИРКУЛАТОРНИОТ СИСТЕМ HEART01 Транспарентен белите Дробови, Trachea и Стегање на Дрво со Срцето US$124. (По превозот почеток, со цел ќе бидат набљудувани, и на патеката на објектот
ќе биде објавена на Ali Express.83 HEART10 Гигант Срцето Модел - 3parts US$52.12 HEART06 Атеросклероза и Тромбоза Модел US$31. Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот.17
Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување.42 HEART12 Крв Циркулаторниот Систем Плоча Модел US$231.Општите превозот времето е помеѓу 7-12 работни дена. Слики и описи се за повикување само .Стоката ќе нареди ќе бидат испратени надвор во вториот работен ден по извршената уплата.

R

Додатоци на производи