.

.

12446 CMAM-ANATOMY08 Живот Големина Женски Карличен Орган Дел Анатомски Модел, на 4 Дела, Анатомија Модели > Карлицата Модели > Женски

12446 CMAM-ANATOMY08 Живот Големина Женски Карличен Орган Дел Анатомски Модел, на 4 Дела, Анатомија Модели

DEN 3599.52
Од стока

Доведе/Никел,Кадмиум слободни.5 X живот големина
Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост.
Купувачот ќе биде одговорна за целосната цена на издадени и се врати ако купите поради погрешното читање без комуникација.)
Почитувани Клиенти :
ви благодариме за вашата цел и ве молиме целосна пополнете вашата точна адреса за испорака со пост код, мобилен телефон и личното име. 5star позитивни повратни информации со купувачот се покаже, ќе добие 2%исклучување, како попуст за следна цел!
тоа ќе ви помогне да добиете вашиот парцела побрзо!
Уживајте во вашата шопинг тука!
CMAM-ANATOMY08 Живот Големина Женски Карличен Орган Дел Анатомски Модел, 4 Делови на Кина, Медицински Анатомски Модел
Кина Медицински Анатомски Модел - Aliexpress Продавница Бр 316880, ние се отвори во Септември. (Превозникот треба да го исчистите обичаи. Слики и описи се за повикување само . Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите. Изработка на сигурни дека производот ќе го добиете ќе ви помогнат сега и во иднина, без разлика дали тоа да биде во учењето фази на вашата кариера или како професионалец во областа на здравствената заштита.
бидејќи формата на моделот нерегуларни, ќе има маргина на грешка во прирачникот за мерење.
ви благодариме за вашата помош повторно. Детални излагања на женските полови структури. CMAM-ANATOMY08 Живот Големина Женски Карличен Орган Дел Анатомски Модел, на 4 Дела
Превозот Метод & Рок
1. Ние не прифати било кој квалитет и по-продажба на одговорност за купување на нашите производи во други продавници. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување. Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако
одлагање да се случи поради.6, 2011 тука. Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите. CMAM-ANATOMY08 Живот Големина Женски Карличен Орган Дел Анатомски Модел, на 4 Дела
Овој живот-големина модел , составен од четири дела. (Руски Пост треба полно име за испорака.
Неправилни / со база или стојат производи, големината опис ќе се разликуваат. Секој вид преовладува. РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел ANATOMY17 Сперматогенезата ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот ANATOMY27 Јајниците Структура - 2 Делови ANATOMY29 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи ANATOMY30 Женски Катетер Модел UROLOGY07 Нормално и Болни Простата UROLOGY09 ткиво од тестис, 3.Стоката ќе нареди ќе бидат испратени надвор во вториот работен ден по извршената уплата.

R

Додатоци на производи