.

.

12460 CMAM-ANATOMY22 Женски Lactating Градите Дел Анатомски Модел, 2 Дел, Анатомија Модели > Женски Модели

12460 CMAM-ANATOMY22 Женски Lactating Градите Дел Анатомски Модел, 2 Дел, Анатомија Модели > Женски Модели

DEN 3599.52
Од стока

)
* Здраво Клиенти од Чиле :
Ве молиме, напишете ја вашата CNPJ / JPF при донесувањето на плаќање. со почит,
Сузан Ву / Директор
=======================================================================================
Attatention за Посебни Барање за Русија / Чиле / Бразил Клиенти :
* Здраво Клиенти од руски :
Ве молиме, напишете вашето име и презиме при донесувањето на плаќање. РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ CMAM-ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови CMAM-ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови CMAM-ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката CMAM-ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови CMAM-ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел CMAM-ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи CMAM-ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел CMAM-ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови CMAM-ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови CMAM-ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови CMAM-ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) CMAM-ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите CMAM-ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот CMAM-ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел CMAM-ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел CMAM-ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел CMAM-ANATOMY17 Сперматогенезата CMAM-ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем CMAM-ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел CMAM-ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел CMAM-ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза CMAM-ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел CMAM-ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел CMAM-ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот CMAM-ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот CMAM-ANATOMY26 Јајниците Структура - 2 Делови CMAM-ANATOMY27 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи CMAM-ANATOMY28 Женски Катетер Модел CMAM-UROLOGY07 Нормално и Болни Простата CMAM-UROLOGY09 ткиво од тестис, 3.
ние се побара aliexpress систем помогне да чистење на страницата за да ги украдат нашите слики да се продаваат лажни продавници, ние ќе обезбедиме 2%попуст како награда за информаторите. Големина : 19*13*13cm Материјал : Напредни ПВЦ ве Молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување.
Неправилни / со база или стојат производи, големината опис ќе се разликуваат.Стоката ќе нареди ќе бидат испратени надвор во вториот работен ден по уплатата се. Ние не прифати било кој квалитет и по-продажба на одговорност за купување на нашите производи во други продавници.28~Октомври. Изработка на сигурни дека производот ќе го добиете ќе ви помогнат сега и во иднина, без разлика дали тоа да биде во учењето фази на вашата кариера или како професионалец во областа на здравствената заштита. Доведе/Никел,Кадмиум слободни. Производителите понекогаш се прилагоди на податоци , непријатности известени поединечно . Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот. Материјал : Еколошки пластика. Секој вид преовладува.
Купувачот ќе биде одговорна за целосната цена на издадени и се врати ако купите поради погрешното читање без комуникација.5 X живот големина Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост.
За време на Национален Празник (Септември., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите. (Превозникот треба да го исчистите обичаи.)
Почитувани Клиенти :
ви благодариме за вашата цел и ве молиме целосна пополнете вашата точна адреса за испорака со пост код, мобилен телефон и личното име.8) ќе наредени една по една по Октомври. Обемното истражување помина во производ што е прикажано тука и ќе продолжи во сите нови прото-видови на иднината објавени модели. Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите.

R

Додатоци на производи