.

.

12441 CMAM-ANATOMY03 Живот Големина Женски Матката Анатомија Модел Покажуваат Заеднички Патологии,Анатомија Модели > Бременоста Модели

12441 CMAM-ANATOMY03 Живот Големина Женски Матката Анатомија Модел Покажуваат Заеднички Патологии,Анатомија

DEN 3791.52
Од стока


За време на Национален Празник (Септември. Нашиот главен производ : човечки скелет модел, човечки модел анатомија, huamn стоматолошки модел итн.
ние се побара aliexpress систем помогне да чистење на страницата за да ги украдат нашите слики да се продаваат лажни продавници, ние ќе обезбедиме 2%попуст како награда за информаторите. Ние не прифати било кој квалитет и по-продажба на одговорност за купување на нашите производи во други продавници. Ние ќе продолжиме да дизајн и производство само со највисок квалитет на производи. CMAM-ANATOMY03 Живот Големина Женски Матката Анатомија Модел Покажуваат Заеднички Патологии,Анатомија Модели > Бременоста Модели
Полна големина пресек модел илустрира повеќе патологии, некои од кои вклучуваат : adhesions, карцином во четири заеднички области, цисти, ендометриоза, fibroids, pedunculated fibroid тумор, polyps, и salpingitis.)
Почитувани Клиенти :
ви благодариме за вашата цел и ве молиме целосна пополнете вашата точна адреса за испорака со пост код, мобилен телефон и личното име. (Руски Пост треба полно име за испорака. (Превозникот треба да го исчистите обичаи. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување. CMAM-ANATOMY03 Живот Големина Женски Матката Анатомија Модел Покажуваат Заеднички Патологии,Анатомија Модели > Бременоста Модели
Превозот Метод & Рок
1. Направени од издржлив висок квалитет на материјалите.
ви благодариме за вашата помош повторно. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Изработка на сигурни дека производот ќе го добиете ќе ви помогнат сега и во иднина, без разлика дали тоа да биде во учењето фази на вашата кариера или како професионалец во областа на здравствената заштита.
Неправилни / со база или стојат производи, големината опис ќе се разликуваат.28~Октомври. Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот. Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот.
Купувачот ќе биде одговорна за целосната цена на издадени и се врати ако купите поради погрешното читање без комуникација. Ние се фокусираме на професионален човечки медицински анатомски модел на производство и извоз. 5star позитивни повратни информации со купувачот се покаже, ќе добие 2%исклучување, како попуст за следна цел!
тоа ќе ви помогне да добиете вашиот парцела побрзо!
Уживајте во вашата шопинг тука!
CMAM-ANATOMY03 Живот Големина Женски Матката Анатомија Модел Покажуваат Заеднички Патологии,Анатомија Модели > Бременоста Модели Кина Медицински Анатомски Модел
Кина Медицински Анатомски Модел - Aliexpress Продавница Бр 316880, ние се отвори во Септември. Материјал : Еколошки пластика. РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел ANATOMY17 Сперматогенезата ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот ANATOMY27 Јајниците Структура - 2 Делови ANATOMY29 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи ANATOMY30 Женски Катетер Модел UROLOGY07 Нормално и Болни Простата UROLOGY09 ткиво од тестис, 3.

R

Додатоци на производи