.

.

12401 CMAM-BRAIN04 Дел на Главата со Мозокот, 4-Делови, Анатомија Модели > Мозокот Модели

12401 CMAM-BRAIN04 Дел на Главата со Мозокот, 4-Делови, Анатомија Модели > Мозокот Модели

DEN 6863.52
Од стока

Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот. Ние ќе продолжиме да дизајн и производство само со највисок квалитет на производи.

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Бренд Име:
ENOVO
Број На Модел На:
CMAM-BRAIN04
Клучни зборови:
Sagittal синус анатомија
квалитет:
Стручни Медицински Анатомија
Место на Потекло:
Кина (CMAM)
Модел Предност:
Точно Анатомија
Модел Делови:
4 делови
Материјал:
Напредни Пластични Материјали
Употреба:
Болница / Училиште Образование
Гаранција:
2 години
НЕМА.:
12401
мозокот модел:
Мозокот Медицински Сеопфатен Модел
R

Додатоци на производи