.

.

LiXing Наводнување Спреј Млазници Керамика Windproof Градина Вода Конектори За Наводнување Спреј Рамен Млазници За Вода Sprayer

LiXing Наводнување Спреј Млазници Керамика Windproof Градина Вода Конектори За Наводнување Спреј Рамен Млазници

DEN 512.64
Од стока


Li Xing Наводнување Спреј Млазници Керамика Windproof Градина Вода Конектори За Наводнување Спреј Рамен Млазници За Вода Sprayer
1.Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 1-5 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата информации. 2.Ние обезбедуваме tfour начини на транспорт во вкупниот број. тие се EMS,Aliexpress Стандард Превозот,DHL и Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе испрати парцели за вас, како и вашиот бара пратката на средства. 3.Време на испорака : A. околу 4-10 работни дена од UPS-от//Федекс//DHL B. околу 6-15 работни дена од ЕМС C. 20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови D. ќе добиете на следење на број во рок од 1-3 дена по породувањето. E. Ние не сме одговорни за било каква несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Atention за руски Клиенти : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при правењето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр., улица, град, регион и држава, во Спротивно вашата парцела веројатно може да бидат повторно се претвори! не сте задоволни со производот и услугата , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас .
Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално.Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник
Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.

Тип:
Распрскувачи
Број На Модел На:
422WRC110
Sprayer Тип:
наводнување спреј млазници
Материјал:
Керамика
Тип На Објект:
наводнување спреј млазници
Материјал:
Керамика
Без разлика дали тоа е пренослив:
Yes
наводнување спреј млазници:
еден
Употреба:
НАВОДНУВАЊЕ
НАВОДНУВАЊЕ:
sprinkler додатоци
Пакет Содржина:
1pcs
R

Додатоци на производи