.

.

Нова Бела Универзална 10Pcs Гравитацијата Спреј Пиштол Боја Цедилка Филтри Мрежа 36x11mm Продаде Hotting Висок Квалитет

Нова Бела Универзална 10Pcs Гравитацијата Спреј Пиштол Боја Цедилка Филтри Мрежа 36x11mm Продаде Hotting Висок

DEN 66.24
Од стока


Опис :
Сосема нов и висок квалитет.
Гравитацијата пиштоли се сите универзални.
Функционални предности : ефикасна изолација на разни остатоци од нечистотија.
За да се обезбеди дека бојата не нечистотии, може да бидат адаптирани за повеќето растворувачи, лесен за чистење
Mesh големина
Дијаметар : 11mm
Вкупна должина : 36mm
Количина : 10
Пакет се вклучени :
10 x Гравитацијата се хранат спреј пиштол тенџере боја филтер
1,Сите објекти ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена,во САД ,Канада, Австралија, Русија и Велика Британија треба околу 2 до 4 недели ,во други земји може да има потреба од 4 до 5 недели , да Италија, Бразил, Грција и други мали земји, тоа може да има потреба од 5 до 6 недели.
2,Ако ви треба брза испорака начин, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
3,исто Така ,одложувањето или неуспех испорака, понекогаш е предизвикана од политиката на различните обичаи, на пример ,ласерски покажувач е неприфатливо во некои земји. Па ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред исплата. Или, ние нема да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1,Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас, ве молиме. 2,Ако сте незадоволни со нашите предмети,прво ве молиме контактирајте со нас ,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.

Тип:
Градина Вода Пиштоли
Број На Модел На:
Нова Бела Универзална 10Pcs Гравитацијата Спреј Пиштол Боја S
Функција:
Променлива Проток Контроли
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SPREEY
Градина Вода Пиштол Тип:
Други
R

Додатоци на производи