.

.

1pcs NuoNuoWell ПВЦ 1/4 Нишка за 8мм Црево Вода Вентил Воздушна Пумпа Кислород Вентил Снабдување Цевка Проток Конектор Градина Микро Наводнување

1pcs NuoNuoWell ПВЦ 1/4 Нишка за 8мм Црево Вода Вентил Воздушна Пумпа Кислород Вентил Снабдување Цевка Проток

DEN 268.00
DEN 348.48
-23 %
Од стока


1pcs Nuo Nuo Well ПВЦ 1/4" Нишка за 8мм Црево Вода Вентил Воздушна Пумпа Кислород Вентил Снабдување Цевка Проток Конектор Градина Микро Наводнување
Детали за производот : Име : 1/4" да 8мм вентил Врска : 1/4" Конектор и 8мм црево
Ви благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ". Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00to сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време)
Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија.
Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда )
Се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Дијаметар:
1l4 инчен да 8мм
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-SZ-002
Пластични Тип:
ПВЦ
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори
R

Додатоци на производи