.

.

1/2 Пластични Наводнување Pop-up Sprinkler

1/2 Пластични Наводнување Pop-up Sprinkler

DEN 1919.52
Од стока

Спецификации
1/2" Наводнување Pop-up Sprinkler
1)1/2" женски навој
2) PP материјал
1/2" Пластични наводнување pop-up sprinkler
Големина : 1/2" женски навој
Притисок : 2.0-4.5 kg
Флукс : 0.2-0.85m3/h
Прскање радиус : 2.8-5.0 m
ПРЕВОЗОТ
1. Повеќето Земји на СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка време ќе биде 3 до 10 работни дена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе trackthe пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака
ГАРАНЦИЈА
Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција .
14 Дена Гаранција Ние ќе рефундирање на објекти во било која причина, ако ни даде порака за 14 дена од денот ќе ги добиете.
Враќање ќе биде дадена доколку објектот се врати во неговата оригинална состојба. На приемот на објектот, ние ќе рефундирање веднаш.
За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две начин превозот на товар.
30 Дена Гаранција Ако објектот е дефект во рок од 30 дена, ние ќе ви дадат замена бесплатно или целосно враќање на средствата.
Купувачите бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот на трошоците, со соодветна амбалажа.
На приемот на објектот, ние ќе рефундирање или испрати нов( ќе плати за испраќање поштенски) веднаш 3 годишна Гаранција, Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 2 година од денот ќе ги добиете . Купувачот бара да се врати на оригиналниот објект на свој трошок. Купувачот треба да се плати на две начин превозот на товар.
ПОВРАТНИ информации

R

Додатоци на производи