.

.

DIY Микро Наводнување Капе Систем, Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripper

DIY Микро Наводнување Капе Систем, Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи

DEN 657.00
DEN 1094.40
-40 %
Од стока

Овој комплет има се што ви треба за да започнете со наводнување капка по капка и да престане наводнување вашиот растенија со рака. Совршен за градини, балкони, виси кошеви, оранжерии, зеленчук градини, potted растенијата, итн. Заштедува до 70% повеќе вода преку традиционалните спреј & капе глави, правење на вашиот систем одлична за заштеда на вода во услови на суша 1 LCD вода тајмер,23ft Црево, 5 Dripper & Фиксна матични, 5 Tee Зглобовите, 3 Faucet Фитинзи-Ова наводнување капка по капка колекции може да опфаќа да ви цвет садови, што ќе ви овозможи да се постави капе систем кој ќе ги задоволи потребите на вашата flowerbeds, potted растенија и градини Лесен за користење : сите-во-едно капење систем инсталира во малку, како и 10 минути, така можете да започнете со наводнување вашиот растенија веднаш. Поедноставување на вметнување и отстранување на мали бодликава фитинзи и dripers. Поврзете со вода тајмер saver(вклучени). Автоматски води вашиот растенија со постојан проток.Зголемување на апсорпција и продуктивноста. Тоа може директно да се испрати на хранливи решение пристап коренот на растението.

За Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам. 2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. 3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 4.Ние само бродот да Aliexpress потврди адреса. За Превозот 1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси. 2. Тоа трае околу 15-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес. 3.Превозот цена doest не вклучува никакви увозни даноци. 4.Ние ќе рефундирање на купувачи доколку купувачите се врати на предмети во рамките 15days по приемот за било какви причини;Сепак, купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30-35business дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас. За Повратни Информации 1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата. 2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. 3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да остави Негативни повратни информации, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува.

R

Додатоци на производи