.

.

Pinkiou Крст-половината Ноктите Машина за Дупчење Сет За Нокти Батерија Нокти Датотека Алатка Со Ноктите Полирање на Битови

Pinkiou Крст-половината Ноктите Машина за Дупчење Сет За Нокти Батерија Нокти Датотека Алатка Со Ноктите Полирање

DEN 3067.00
DEN 4320.00
-29 %
Од стока


Крстот-половината Ноктите Машина за Дупчење Сет За Нокти Батерија Нокти Датотека Алатка Со Ноктите Полирање Битови ЕУ/САД/US/AU Стандард
Спецификација : Големина : 8.5 cm x 13.5 cm Тежина : 450 грама Материјал : ABS Максимална Брзина : 25,000 ВРТЕЖИ во минута Време на Полнење : 3 часа Кандидира Време : 3-8 часа
Преносни Помине Вежба : Максимална брзина : 30,000 ВРТЕЖИ во минута батерија на ниво дисплеј за контрола на Брзината, knob Автоматска заштеда на енергија функција Напред / Назад ротација заштита од Преоптоварување функција
Лесно малку промена, Пресврт-заклучување тип чак Handpiece : се Користи стандардни 3/32" битови Компактен мала тежина ВРТЕЖИ во минута Дигитален дисплеј од 00 до 25 за прецизност и контрола на брзината
Лесно да се користи за контрола на брзината : Automatic безбедност заштита од преоптоварување систем мала тежина пенкало дизајн за удобен зафат и лесен за употреба Вклучуваат 6 стандард битови/поднесување глави За секојдневна тело се грижи, ова нокти & педикир сет е идеален за тоа. Со овие единици, можете лесно и нежно се третираат вашите раце и нозе да стандард на совршеност и елеганција. За педикир и маникир. Погоден за професионална употреба, ноктите салон или домашна употреба.
Пакетот вклучува : 1 * Напојување 1 * Помине Вежба Пенкало 1 * Табела Стојат 1 * Торба 1 * Конектор( ЕУ/САД/US/AU )

Повратни информации и Повратни информации е од исклучително значење за нашата компанија за подобрување на услугите и квалитетот на производот ,ве молиме да ни оставите реалноста повратни информации околу 3 аспекти :
1.Квалитетот на производот.
2.Превозот,дали пратката се скрши кога ќе се примени и како не пратката .
3.Дали сте задоволни со мојата услуга Плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure paymenprocess или ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката Брод од нашиот магацин во рок од 1-3 бизнис дена ,обично 3-7 дена да се добие пратката,откако објект е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме итно.
Брод од Кина во рок од 5 бизнис дена ,не се исти испорака датум на друга држава,повеќе или помалку.
Ние само брод вашата потврди адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и име е точно пред да купите.
Сите предмети ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард Превозот или SF Express
Увозни давачки , даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
Враќање & Наплата Ако нареди погрешно,ве молиме да ја откажете нарачката во рок од 1 ден и да го изберат разумот не сакам оваа цел ,ви благодариме.
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен .
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот,но превозот на плаќање не се враќа.
Контактирајте со нас, прво кога ќе се сретне со проблеми.

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
pinkiou
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
01-0098
Големина:
Cross-waist Nail Drilling Device
Приклучоци Тип:
4Styles
боја:
Пинк
Приклучокот стандард:
ЕУ НИ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА О
Напон:
100-240v
Брзина:
3000-25000rpm
моќност:
50-60Hz 12W
Големина:
130mm- 85mm - 60mm
R

Додатоци на производи