.

.

EasyNail 5PCS Нокти Датотека Cuticle Лажица Смена Нокти Тример Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Помине Алатки,висока qualityBeauty алатка

EasyNail 5PCS Нокти Датотека Cuticle Лажица Смена Нокти Тример Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Помине Алатки,висока

DEN 346.00
DEN 367.68
-6 %
Од стока


Материјал : Steelness Пакетот вклучува :
5pcs
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме. П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница? A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. она што е важно е : за под 4 предмети, ние исто така да ја испратите на Кина пост Обичните мали Обичен начин,не постои Вистински следење информации.почитувани ве молиме кажете ни ако не recevie цел во 35-50days,драги,и исто така ако примите цел на време ве молиме помогнете да се потврди цел да ни каже цел пристигна успешно,ова е многу важно за нас,или ние уште ќе се обрне внимание на вашата цел,почитувани.високо го цениме за сите ваши прави,почитувани. За Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. 2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. За испорака : 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. 2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена,потоа се доставува до секој клиент. За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. 1, Почитувани за секоја цел,ние сакаме двојно победи,ако не,ние ќе scrifice нашиов за да се постигне победа. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме помогнете остави активни повратни информации,ние високо го цениме. ако чувствувате дека не се толку среќни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нас прво,почитувани. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Почитувани, ја вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.ако сте задоволни,ве молиме да ви помогне да го олеснат 5 ѕвезди,драги..ви благодарам многу Благодарение толку многу за вашата 5 ѕвезди Повратни информации,почитувани~~
Количина : 2 парчиња/set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 178mm*28mm*4mm Пакет вклучуваат : 2piece, Индивидуални пакет

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Бренд Име:
Лесно Помине
Број На Модел На:
NP01
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
13.1cm
Пакет:
5pcs
Тип На Објект:
голема нокти pushers
Материјал:
Висок Квалитет pushers
боја:
Сребро.
R

Додатоци на производи