.

.

1 Кутија Вистински Сушени Цвет Самовила Помине Гел полски Цвеќиња Впие Исклучување Нокти Помине Уметност УВ Гел Цвет Гел УВ Ламба 6 Бои

1 Кутија Вистински Сушени Цвет Самовила Помине Гел полски Цвеќиња Впие Исклучување Нокти Помине Уметност УВ

DEN 95.52
Од стока


1 Кутија Вистински Сушени Цвет Самовила Помине Гел полски Цвеќиња Впие Исклучување Нокти Помине Уметност УВ Гел Цвет Гел УВ Ламба 6 Бои
Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл. 4g Боја : 6 бои за вашиот избор Пакет Содржина : 1 Кутија Вистински Сушени Цвет Самовила Гел Функција : 100% сосема нов Професионални и квалитетни нокти гел состојки кои даваат сјајни и долготрајни ноктите боја. Ќе ви овозможи да се создаде убава нокти дизајн во кратко време. Добро бои за сите прилики. Текстура : малку водени & потенки отколку општата УВ гел Јасно база УВ гел се меша со исушени цвеќиња Професионална употреба : 1, Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. 2, се Применуваат тенок слој на База на Грб и лек под ноктите светилка (УВ 36 W/LED 9 W или понов) за 2 минути 3, ќе се Применуваат слој на цвет грб рамномерно и лек под ноктите светилка (УВ Ламбата и спрејот САМО!!!) за 2 минути, 4, се Применуваат Без Избрише Горниот Слој и се излечи под ноктите светилка (УВ 36 W/LED 9 W или понов) за 2 минути Поради различни monitor display, бојата на самиот производ може да биде малку различен од сликата се прикажува.
Почитувани Клиенти :
Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура. Ви благодариме! Превозот : За руската Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при донесување на платни Налози ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса во 2 работни дена. N oraml време на испорака : САД со 25-35 работни дена велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако доби пакет,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

R

Додатоци на производи