.

.

KADS промет на Големо со 10pcs/set Јасно Пластика 12ML лак Празни Капа со Четка & Игла Помине Уметност Пенкало за Помине Уметност помине Алатка

KADS промет на Големо со 10pcs/set Јасно Пластика 12ML лак Празни Капа со Четка & Игла Помине Уметност Пенкало

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %
Од стока


Карактеристики :
- 100% Сосема Нов.
- Тежина : 7.6 g
Големина на : 12 ML
Пакетот Вклучува :
- 10pcs/set лак Празни Шишиња

R

Додатоци на производи