.

.

KPOP EXO ПЛАНЕТА Верзија 3 EXO'rDIUM Lightstick CHANYEOL SEHUN КАИ Г. К. Блескав Концерт Светлина да се Држи 7030204

KPOP EXO ПЛАНЕТА Верзија 3 EXO'rDIUM Lightstick CHANYEOL SEHUN КАИ Г. К. Блескав Концерт Светлина да се Држи

DEN 147.00
DEN 163.20
-10 %
Од стока


започнете
крајот EXO ПЛАНЕТА#3 EXO'r DIUM Lightstick CHANYEOL SEHUN КАИ Г. К. Блескав Светлина Држиме Ние веруваме дека добрата комуникација е важно за среќен шопинг искуство. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку e Bay Порака на вашите грижи (производ, услуга, транспорт, итн.) Ви Благодариме. Answer : ___________________________ Note : ние ви препорачуваме корисниците плаќаат за дополнителните поштенски (изразат смисла) кога неговата блиску до Божиќ, Нова Година Празници. Ве молиме да Нè Спаси, Не Ние Често Со Промоција на Продажбата Настан Во e Bay Продавница ! Опис На Производот
D escription
Големина : за 17.5 см должина
Состојба : 100% нови
Производство : Кина , Кинеската Фабрика Домашните производи за Продажба
Пакетот Вклучува
1pc lightstick

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
pcmos
Број На Модел На:
17030204
Предупредување:
Капка превозот е достапен
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип На Објект:
EXO Светилка
R

Додатоци на производи