.

.

925 Sterling Silver Студ Обетки природни црвени сандаловина рака сет

925 Sterling Silver Студ Обетки природни црвени сандаловина рака сет

DEN 1613.00
DEN 2016.00
-20 %
Од стока


Трговија на големо правила нема мало
одобрението за промет на големо се исполнат за прв пат е еден од следниве три услови може да промет на големо :
1. на цел износ до ЈЕНИ, 1000 неограничен број може да се меша серија на стоки вкупната количина на целосна
2. 20 може да се меша серија на стоки вкупната количина на целосна
3. објектот целосна 5 не сметајќи повторно надополнување
4. 500 јуани
0.9 cm

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Алатки
Метали Тип:
Тајландски Сребро,Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Процесот:
Чиста упатство
Производство Кодот:
546920
Тип:
Обетки
Стил:
Лејди
Пакување:
Независна пакување
Давање прилики:
Туризам, свадба, надоместоци на вработените
R

Додатоци на производи