.

.

Shuangshuo Мода Обетки Прекрасна Оригами Диви Кран Студ Обетки за Жените Фенси Pendientes Птици Обетки Свадба Обетки

Shuangshuo Мода Обетки Прекрасна Оригами Диви Кран Студ Обетки за Жените Фенси Pendientes Птици Обетки Свадба

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Материјал : Бакар
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Обетки:
Brincos
Студ Обетки:
Earring
boucle d'oreille:
обетки за жени
животно студ обетки:
earings
oorbellen:
aretes
Кран Студ обетки:
птица обетки
pendientes mujer moda :
свадба обетки
животно обетки:
Оригами Кран студ обетки
Оригами Кран обетки:
brincos став како mulheres
oorbellen voor vrouwen:
boucle d'oreille femme 2017
R

Додатоци на производи