.

.

Новиот Дизајн Личност Рипка Обетки За Жените Долго Вода Торба Форма Dangle Кука Обетки Мода Накит За Подарок

Новиот Дизајн Личност Рипка Обетки За Жените Долго Вода Торба Форма Dangle Кука Обетки Мода Накит За Подарок

DEN 68.00
DEN 96.96
-30 %
Од стока


Новиот Дизајн Личност Рипка Обетки За Жените Долго Вода Торба Форма Dangle Кука
Обетки Мода Накит За Подарок
Опис
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиумски + Смола
Димензии : Должина 5.5 cm
Боја : Црвена/Жолта
Стил : Капка/Dangle

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
imixlot
Број На Модел На:
JEC0078/ja
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Тип На Објект:
Кука Обетки За Жени, Девојки
копче:
dangle обетки
Копчиња:
Обетки
клучен збор:
долго dangle обетки
Функција:
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
R

Додатоци на производи