.

.

Античкиот Сребрена Боја круна принцеза Шарм Капка Earring, Dangle Обетки За Женска

Античкиот Сребрена Боја круна принцеза Шарм Капка Earring, Dangle Обетки За Женска

DEN 71.00
DEN 76.32
-7 %
Од стока

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Fleur de Lis
Бренд Име:
si xiang
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
R

Додатоци на производи