.

.

Bonsny Капка Мачка Обетки Dangle Долго Акрилик Шема Earring Мода Накит За Жените 2018 Нови Пристигне Додатоци Шест Бои

Bonsny Капка Мачка Обетки Dangle Долго Акрилик Шема Earring Мода Накит За Жените 2018 Нови Пристигне Додатоци

DEN 67.00
DEN 95.04
-30 %
Од стока


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AE635
Метали Тип:
Железо
Големина:
33mm x 25mm
Тежина:
3g/pair
Пад на превозот:
Yes
Авторските права:
Bonsny Дизајн
Тема:
Мачките Накит
R

Додатоци на производи