.

.

TianBo Празник Стил Палма Cristal Студ Долги Обетки Кристал Зелена Кокос Дрво Обетки За Жените Приврзоци Earring

TianBo Празник Стил Палма Cristal Студ Долги Обетки Кристал Зелена Кокос Дрво Обетки За Жените Приврзоци Earring

DEN 34.00
DEN 57.12
-40 %
Од стока


5706053031320851 студ Earring US $ 1.00 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.00 /парче US $ 1.28 /парче US $ 1.00 /парче US $ 1.32 /парче US $ 1.15 /парче US $ 1.25 /парче US $ 1.35 /парче US $ 1.55 /парче US $ 0.69 /парче US $ 1.32 /парче US $ 1.29 /парче US $ 1.22 /парче US $ 1.45 /парче US $ 1.45 /парче US $ 1.10 /парче US $ 1.59 /парче
Бренд Име : Tian Bo
Материјал : злато позлатен
Камен : CZ Циркон Кристално
Количина : 1 Пар
Состојба : нова
100% СЕДНА ISFY : 100% ВРВНА УСЛУГА

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E41-45
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Earring Тип:
Гроздобер Обетки,Шарм Обетки
Пол:
Жени,Девојки,Љубовници
боја:
Злато во боја/Зелена
Големина:
3x1.1cm
Име:
кокос дрво
R

Додатоци на производи