.

.

99carat Моден Дизајнер Текстура геометрија долги обетки обетки претерани за Жените Фабрика трговија на Големо

99carat Моден Дизајнер Текстура геометрија долги обетки обетки претерани за Жените Фабрика трговија на Големо

DEN 95.52
Од стока


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот Специфики : Бренд : SUMNI Метал Тип : Цинк Легура Добар Квалитет : Добро спакувани Пол : Децата, Унисекс, Жените Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно) Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Друг Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главниот Камен Боја:
сребрена, златна
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
sumni
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
RT
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи