.

.

Нова Мода рачно изработени фитнес опрема гира диск Приврзоци Сребро Обетки За Женска Стил

Нова Мода рачно изработени фитнес опрема гира диск Приврзоци Сребро Обетки За Женска Стил

DEN 71.00
DEN 76.32
-7 %
Од стока

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Fleur de Lis
Бренд Име:
si xiang
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
R

Додатоци на производи