.

.

1 Пар Earring Досадна полски Срцето Sliver Боја Уво Студ Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Жените Девојка Накит

1 Пар Earring Досадна полски Срцето Sliver Боја Уво Студ Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Жените Девојка Накит

DEN 47.52
Од стока


1 Пар Earring Досадна полски Срцето Sliver Боја Уво Студ Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Жените Девојка Накит
descripton : студ обетки
материјал : нерѓосувачки челик
дебелина на стеблото : 1.2 mm
боја : сребрена
ИСПОРАКА
Нарачки ќе биде предаден во рок од 7 дена по клиенти опција.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : тоа е недостапен за следење, љубезно ве молиме да се забележи.
Во случај да не се добие парцела по подолг од времето за испорака, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се врати на плаќање за вас.
ЗА ПАРЦЕЛА
Постои можност дека парцела исчезна во транспортот.
Ако тоа се случува, љубезно ве молиме :
1) Остава порака да ни се на Aliexpress.
Ние ќе ви одговори што во времето и ќе им понудиме на нашите решение како што е подолу :
1) се Врати на плаќање за вас.
2) Или ќе ја бесплатен производ, ако е тоа потребно.
ПО ПРОДАЖБА
Во случај да има доаѓа било кој квалитет на прашање откако ќе ја прими пратката, ве молиме контактирајте не директно.
За сигурни дека ќе се врати на плаќање за вас, или ќе ја бесплатен производ, ако е тоа потребно.
ПОВРАТНИ информации
Ние ги цениме вашите повратни информации од 5 ѕвезди и ние го цениме секој коментар од клиентите.
Ние ќе се подобро и подобро, врз основа на вашиот вид поддршка.
Ако сте незадоволни со нашиот производ, љубезно ве молиме да ги споделите со нас пред да ги доставите вашите повратни информации,
Ние ќе се потрудиме да им понуди совршено решение за вас.
Ви благодарам многу за вашата поддршка!

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TX-8
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
боја:
sliver
ОЕМ ODM:
да,добредојде
Пакет:
PP со крпа торба
R

Додатоци на производи