.

.

11.11 Xuping Мода Едноставни Обетки Животната средина Бакар Со Синтетички CZ за Жени, Девојки Божиќ Ден Накит S13.2-94421

11.11 Xuping Мода Едноставни Обетки Животната средина Бакар Со Синтетички CZ за Жени, Девојки Божиќ Ден Накит

DEN 292.00
DEN 550.56
-47 %
Од стока


Главниот камен големина околу 2*2 mm. На earring големина за 16*9*12 мм. Тежината на earring е околу 1.3 g/пар.

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
94421
Бренд Име:
Xuping Накит
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
16*9MM
Материјал:
Бакар
Тежина:
1.3 грам
Материјал:
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Класификација:
studs
Главниот Камен:
Синтетички CZ
R

Додатоци на производи