.

.

Kinel Новодојдените Луксузни Сина Циркон Капка Обетки Мода Накит Сребрена Боја Ангажман Деверуша Обетки Божиќ Подарок

Kinel Новодојдените Луксузни Сина Циркон Капка Обетки Мода Накит Сребрена Боја Ангажман Деверуша Обетки Божиќ

DEN 376.00
DEN 470.40
-20 %
Од стока


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Kinel Новодојдените Луксузни Сина Циркон Капка Обетки Мода Накит Сребрена Боја Ангажман Деверуша Обетки Божиќ Подарок Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Обетки Главниот Камен : ААА Циркон Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Сребрена Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KR0038
Бренд Име:
kinel
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
is_customized:
Yes
Стил:
Национален стил
R

Додатоци на производи