.

.

Црна пиштол Капка форма студ накит наоѓање на накит додатоци за рачно изработени камења, камен обетки накит наоѓање на студ 2218

Црна пиштол Капка форма студ накит наоѓање на накит додатоци за рачно изработени камења, камен обетки накит

DEN 917.00
DEN 1008.00
-9 %
Од стока


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал циркон Ментално : сребро позлатен Камен големина : Прибл.9-12mm Форма : како на сликата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
COLARMIX
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
cz2218
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Approx.10-11 mm
R

Додатоци на производи