.

.

Темно Сина, Акрилик Монистра Слоевит Tassel Дополнителните Обетки 2017 Жените Етничка Долги Обетки Рачно Изработени Модни Додатоци

Темно Сина, Акрилик Монистра Слоевит Tassel Дополнителните Обетки 2017 Жените Етничка Долги Обетки Рачно Изработени

DEN 226.00
DEN 265.92
-15 %
Од стока


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни. ве молиме контактирајте со нас за слободни изразат испорака.
Темно Сина, Акрилик Монистра Слоевит Tassel Дополнителните Обетки 2017 Жените Етничка Долги Обетки Рачно Изработени Модни Додатоци
Производство :
Темно Сина, Акрилик Монистра Слоевит Tassel Дополнителните Обетки 2017 Жените Етничка Долги Обетки Рачно Изработени Модни Додатоци
Функција :
Tassel Дополнителните Обетки
MOQ :
Никој
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs, можете да добиете трговија на големо цена.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ed01049b
Пол:
Жените
Бренд Име:
Сочни Грозје
Стил:
Чешка
Производство Функција:
Темно Сина, Акрилик Монистра Слоевит Tassel Дополнителните Обетки 2017
Тежина/пар (за):
19.1 g
Должина(за) :
9*1.2 см
Клучни зборови:
дополнителните обетки
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни
накит:
долги обетки
R

Додатоци на производи