.

.

YYW Европската Pendientes Накит Уво Циклуси Earring Златна Боја Големи Димензии 50mm Голем Круг Круг Обрачот Обетки Жените Женски Подароци

YYW Европската Pendientes Накит Уво Циклуси Earring Златна Боја Големи Димензии 50mm Голем Круг Круг Обрачот

DEN 70.00
DEN 99.84
-30 %
Од стока


W elcome на нашата online продавница
Накит Earring,Висок Квалитет на Накит, Месинг, вистински злато позлатен, никел, олово & кадмиум слободни, 50mm, се Продава По Пар тоа Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ).
Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
16040709321
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
50mm
R

Додатоци на производи