.

.

Продажба на барокот бисери кука циркон стил dangle обетки белиот оган топката ткиво nucleated слатководни бисер 925 сребрен за жени

Продажба на барокот бисери кука циркон стил dangle обетки белиот оган топката ткиво nucleated слатководни бисер

DEN 935.52
Од стока


1. ние се слика од себе .100% вистинско шоу
2. 100% 925 чисто сребро со бело злато platting ,100% алергија слободни
3. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
4. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја,ова е предизвикано од различни позадина, па ве молиме да не се грижат,и ние ќе се обидеме да го избере најдобриот на клиентите.
5. Тоа е Природно Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина.
6. Ова е неправилен облик бисер обетки, така што секој пар обетки форма не се исти . Но стилот е иста
Објасни : обетки бисер назад имаат недостатоци

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Бренд Име:
облагородување кодот
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
p20170926t3
бисер големина crosswise дијаметар:
за 13mm-14mm
бисер lengthways дијаметар:
за 18mm-20mm
бисер Форма:
барокот(ткиво nucleated) flameball
бисер квалитет:
назад имаат недостатоци
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
боја:
само бело
обетки должина:
за 46mm
R

Додатоци на производи