.

.

Нова мода долго имитација бисер клип на обетки со cusion подлога не прободен уши

Нова мода долго имитација бисер клип на обетки со cusion подлога не прободен уши

DEN 143.52
Од стока


Должина 6.5 СМ

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
clip-за уши без пункција
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
R

Додатоци на производи