.

.

11.11 се Занимава Xuping Мода Едноставна Долги Обетки Животната средина Бакар за Жени, Девојки Денот на Благодарноста Накит Подароци S79-94415

11.11 се Занимава Xuping Мода Едноставна Долги Обетки Животната средина Бакар за Жени, Девојки Денот на Благодарноста

DEN 250.00
DEN 471.84
-47 %
Од стока


На earring големина за 29*12 mm. Тежината на earring е за 2.0 g/пар.

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
94415
Бренд Име:
Xuping Накит
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
29*12mm
Материјал:
Бакар
Тежина:
2gram
Материјал:
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Класификација:
studs
R

Додатоци на производи