.

.

БАКНИ МЕ Бренд Изјава Обетки 2017 Нов Дизајн Геометриски Обетки Кристал Жените Додатоци Brincos

БАКНИ МЕ Бренд Изјава Обетки 2017 Нов Дизајн Геометриски Обетки Кристал Жените Додатоци Brincos

DEN 162.00
DEN 179.52
-10 %
Од стока


БАКНИ МЕ Бренд Изјава Обетки 2017 Нов Дизајн Геометриски Кристал Капка Обетки Жените Додатоци Brincos
Информација : Производот Стил : БАКНИ МЕ Бренд Изјава Обетки 2017 Нов Дизајн Геометриски Кристал Капка Обетки Жените Додатоци Brincos Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Стакло,Акрилик,Кристал,Цинк Легура Боја Опции : Јасно Обетки Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Студ Обетки Тип на Производ : ed00164b

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ed00164b
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Стакло
Производство име :
БАКНИ МЕ Бренд Изјава Обетки 2017
боја:
Јасно
Материјали:
Стакло,Акрилик,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
25g
Големина на:
4.9*за 3,7 см
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
Капка Обетки
клучни зборови:
изјава обетки
R

Додатоци на производи