.

.

Бела Глеѓ Биг Цвет Обетки за Жените 2017 Нова Мода Домот Слатка Студ Обетки Свадба Накит

Бела Глеѓ Биг Цвет Обетки за Жените 2017 Нова Мода Домот Слатка Студ Обетки Свадба Накит

DEN 189.00
DEN 221.76
-15 %
Од стока


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни. ве молиме контактирајте со нас за слободни изразат испорака.
Бела Глеѓ Биг Цвет Обетки за Жените 2017 Нова Мода Домот Слатка Студ Обетки Свадба Накит
Производство :
Бела Глеѓ Биг Цвет Обетки за Жените 2017 Нова Мода Домот Слатка Студ Обетки Свадба
Функција :
Биг Цвет Обетки
Место на потекло :
Qingdao, Во Кина
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
ed01232b
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Сочни Грозје
Материјал:
Емајлот
Производство Функција:
Бела Глеѓ Биг Цвет Обетки за Жените 2017
боја:
како Слика
Тежина/Пар :
22g
Клучни зборови:
биг цвет обетки
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Е Прилагодена:
Yes
Големина на:
2.8 cm
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
Студ Обетки
R

Додатоци на производи