.

.

Гроздобер Корални Кристал Обетки За Жените Класичен Плоштадот Earring Brincos Мода Златна Боја Свадба Накит

Гроздобер Корални Кристал Обетки За Жените Класичен Плоштадот Earring Brincos Мода Златна Боја Свадба Накит

DEN 68.64
Од стока


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LYIYUNQ
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E061
Обликотшема:
Плоштад
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликотшема:
Обетки
Стил:
Класичен,Романтични,Мода,Симпатична,Тренди,Гроздобер,Панк
Материјал:
Кристал,Кристал,Камен
Пол:
Децата, Унисекс,Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Функција:
Висок квалитет
фабрика:
Yes
R

Додатоци на производи