.

.

Моден Шупливи Месечината Форма Булчински Капка Обетки За Жените Црна Зелени Бел Лист Вода Капка Циркон Свадби Earings AE487

Моден Шупливи Месечината Форма Булчински Капка Обетки За Жените Црна Зелени Бел Лист Вода Капка Циркон Свадби

DEN 410.00
DEN 640.80
-36 %
Од стока


Моден Шупливи Месечината Форма Булчински Капка Обетки AE487
Предмет : Пад Обетки AE487
Позлата : Бело Злато,Црна Пиштол
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !
Големина : 3.4*1.8 cm(1.34*0.70 инчи)

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Earrings487
Метали Тип:
Бакарни Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар,Ниту Еден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Тежина:
Само 11,6 g
боја:
Бела, Зелена, Црна
позлата:
Бело Злато , Црна Пиштол
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes
R

Додатоци на производи