.

.

ANKA нов луксузен dangle долги обетки кристал за жени едноставно капка обетки свадби накит Кристали од Сваровски #26313

ANKA нов луксузен dangle долги обетки кристал за жени едноставно капка обетки свадби накит Кристали од Сваровски

DEN 878.40
Од стока


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
ANKA нов луксузен dangle долги обетки кристал за жени едноставно капка вода обетки свадби накит Кристали од Сваровски® Плоча : Родиум Позлатен Големина : 7.1 cm*0.9 cm Тежина : 4.5 g /пар

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
26313
Главниот Камен:
Главниот Камен на Кристали од Сваровски
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Is_customized:
yes
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Накит Главен Материјал:
кристал кристал
Пол:
Жените
плоча:
Родиум Позлатен
R

Додатоци на производи