.

.

CWWZircons Dangle Капка Микро Отвори Прекрасен Cubuc Циркони Долго Луксузни Жените Earring За Свадба Вечер Партија Накит CZ117

CWWZircons Dangle Капка Микро Отвори Прекрасен Cubuc Циркони Долго Луксузни Жените Earring За Свадба Вечер

DEN 590.00
DEN 787.20
-25 %
Од стока


-
CWWZircons Dangle Капка Микро Отвори Прекрасен Cubuc Циркони Долго Луксузни Жените Earring За Свадба Вечер Партија Накит CZ117
Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Годишнината / Свадбена /Партија/Ангажман
Подарок за : Девојка / Сопруга / Mather
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Earring Големина : 7.2 cm

Материјал : Кубни Циркони
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CZ117
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони Симулирани Дијамант
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
квалитет:
Прекрасни , Мода , Луксуз
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
камен боја:
Блескаво Бели
earring големина:
7.2 cm
Тип На Објект:
Луксузна Earring . Жените Долго Earring
Камен количина:
ААА
Pendientes форма:
Долго Dangle Пад
R

Додатоци на производи