.

.

Neoglory Шарм Австриската Кристал Цинк Легура се Зголеми Златна Боја Мода Обрачот Обетки за Жените 2018 Накит Нова Жешка

Neoglory Шарм Австриската Кристал Цинк Легура се Зголеми Златна Боја Мода Обрачот Обетки за Жените 2018 Накит

DEN 243.00
DEN 312.00
-22 %
Од стока


Бренд Neoglory Накит Материјал Цинк Легура,Розово Злато Позлатен Објект Обетки Главниот камен
Кристал Големина - Трендовски Стил

Главниот Камен Боја:
Зелена
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
NEOGLORY
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи